NUbar lounge

4,7 ★★★★ 100+ recenzija
Ovaj listing je označen kao zatvoren.

Kontakt informacije

NUbar lounge
Turkovo 35, 51000, Rijeka, Croatia
Dobiti Smjernice
Povijesni telefon: 099 507 8116
Povijesni sati: Pokaži
Facebook profil: Posjetite
Google Maps: Posjetite
Četverokut: Posjetite
Ocijeni
Dodaj Sliku

Opis poslovanja

Ova tvrtka posluje u sljedećoj industriji: Barovi, pubovi, kafići.
Industrija
Restorani »  Barovi, pubovi, kafići
Angažiran u:
Barovi, pubovi, kafići
ISIC kodovi
5630

Pitanja i odgovori

Q1

Gdje se nalazi NUbar lounge?

NUbar lounge se nalazi na adresi Turkovo 35, 51000, Rijeka, Croatia, Primorsko-goranska županija.
Q2

Kojim je danima otvoreno NUbar lounge ?

Ovaj listing je označen kao zatvoren.
NUbar lounge je otvoreno pon–ned 08:00–23:00 .
Q3

Koja je veb-adresa (URL) za NUbar lounge?

Nije navedena veb-lokacija za tvrtku NUbar lounge, ali možete pronaći NUbar lounge na Facebook.
Q4

Da li NUbar lounge ima dostupan bežični internet?

Da, NUbar lounge ima dostupnu bežičnu mrežu na toj lokaciji.
+

Povijesne informacije

Stare poslovne web stranice i e-mailovi koji više ne postoje, samo u informativne svrhe.
www.ristudiofitness.com/index.php/ristudiofitness/nubar-lounge
+

Dodatne tvrtke na ovoj adresi

Turkovo 35, 51000, Rijeka, Croatia
+

Tvrtke u mjestu Poštanski Broj 51000

Tvrtke u mjestu 51000: 4.485
Stanovništvo: 126.430
51000 Vrelinska mapa gustoće poslovanja

Kategorije

Shopping:  18 %
Industry:  12 %
Professional Services:  12 %
Ostalo:  58 %

Cijena

Jeftin:  54 %
umjeren:  37 %
Skup:  8 %
Vrlo skupo:  1 %
Ostalo:  0 %

Pozivni broj

51:  78 %
91:  9 %
98:  6 %
Ostalo:  7 %
+

Statistički i demografski podaci za mjesto Poštanski Broj 51000

Spol

Ženski:  53 %
Muški:  47 %
Ostalo:  0 %
+

Napišite svoje mišljenje

Povratne informacije o poslovanju

★★★★★Nema recenzija na СвеПосао4,7★★★★100+ recenzija drugdje

0 Pregleda

Budite prvi koji će napisati recenziju.