Rođendaonica Bubamara
4,8 ★★★★★ 10+ рецензија
Kontakt Informacije
Rođendaonica BubamaraCesta Dr. Franje Tuđmana 850, 21216, Kaštel Stari, Croatia
Каштел Стари, Сплитско-далматинска жупанија, 21216
Dobijte Smernice | понедељак | |
| уторак | |
| среда | |
| четвртак | |
| петак | |
| субота | |
| недеља | |
Пословни Опис
Rođendaonica Bubamara се налази у месту Каштел Стари, Сплитско-далматинска жупанија.
Индустрија
sport & aktivnosti
Učestvuje u:
Indoor Playground
ISIC šifre
9329
Питања и одговори
Q1
Koji je broj telefona za Rođendaonica Bubamara?
Broj telefona za Rođendaonica Bubamara je 098 881 966.Q2
Gde se nalazi preduzeće Rođendaonica Bubamara?
Rođendaonica Bubamara se nalazi na adresi Cesta Dr. Franje Tuđmana 850, 21216, Kaštel Stari, Croatia, Каштел Стари, Сплитско-далматинска жупанија.Q3
Којим данима је Rođendaonica Bubamara отворено?
Rođendaonica Bubamara је отворено пон–нед 24 časa .Q4
Da li postoji primarni kontakt za Rođendaonica Bubamara?
Možete kontaktirati Rođendaonica Bubamara telefonom koristeći broj 098 881 966. +Додатна предузећа на овој адреси
Cesta Dr. Franje Tuđmana 850, 21216, Kaštel Stari, Croatia Каштел Стари, Сплитско-далматинска жупанија, 21216
Mala Kate Apartments
Пословање на овој адреси
+Preduzeća u Poštanski Broj 21216
+Бусинесс Феедбацк
★★★★★Нема рецензија на СвеПосао4,8★★★★★10+ рецензија на другом месту
0 komentara
Будите први који ће написати рецензију.